Robotik Süreç Otomasyonu Wiki - Voodoo RPA

by onezero
4 sene ago
6448 Views

İçindekiler Tablosu

Voodoo RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) Platformu, teknoloji şirketlerinizde uçtan uca iş süreçlerini tasarlamak ve uygulamak için kullanılan kurumsal bir Robotik süreç otomasyonu platformudur. Voodoo’nun önemli bir gücü, Voodoo RPA teknolojisini bağımsız kılan derin öğrenmeye dayalı ekran kazımasıdır. Başka bir deyişle, RPA’yi uygulamak için işletmenizin SAP veya Excel uzantısını temel alan eski teknolojiniz için ekstra araçlar yüklemeniz gerekmez. Tabii ki, bir RPA teknoloji sağlayıcısı olarak, teknik ve teknik olmayan RPA geliştiricileri için iki dünyanın en iyisini sağlamaya çalışıyoruz. Örneğin, web sitesindeki açılır DOM nesnelerini seçmek için I.A. tabanlı nesne etkileşim yöntemini veya Chrome Voodoo RPA uzantısını kullanabilirsiniz. Ayrıca, geliştiriciler web kullanıcı arabiriminde veya arka uçta karmaşık görevler elde etmek için JQuery komut dosyaları yazar.

Ayrıca, Voodoo RPA geliştiriciler için bir geliştirme ortamı sağlar. Bu ortamda geliştiriciler, örneğin şirket içinde geliştirilmiş standart dışı yazılım entegrasyonu, veri tabanı veya web hizmeti entegrasyonu, üçüncü taraf kütüphane kullanımı vb. gibi arka plan çalışmaları gerçekleştirmek için OOP yazılım geliştirme paradigmasını kullanarak kodları doğrudan(yani C#, ASP.net, vb.) yazarlar, kodlar versiyonlanabilir ve doğrudan derlenebilir- iş sürecinizle entegre edilebilir.

Yükleme Kılavuzu

Sisteminizi hazır hale getirmek ve Voodoo Robotik Süreç otomasyonunu kurmak için adım adım kılavuzdur.

Kurulum

Çapraz Tarayıcı Komut Dosyası (CBS)

Voodoo RPA’nın başka bir güçlü bileşeni hakkında daha fazla bilgi edinin. CBS liderliğindeki RPA Geliştiricileri tarayıcı tabanlı görevleri kolay ve güvenli bir şekilde yapar.

CBS'e gidin

Chrome Uzantısını İndirin

Alternatif olarak tarayıcı tabanlı görevleri yerine getirmek için RPA istasyonunuza chrome uzantısını indirin ve yükleyin.

Chrome uzantısına gidin

Firefox Uzantısını İndirin

Alternatif olarak tarayıcı tabanlı görevleri yerine getirmek için RPA istasyonunuza firefox uzantısını indirin ve yükleyin.

Firefox uzantısına gidin