Connect Hüküm ve Koşulları - Voodoo RPA

by onezero
3 sene ago
861 Views

İçindekiler Tablosu


Voodoo RPA Connect Hüküm ve Koşulları

Voodoo RPA Connect IOS veya Android uygulamasını yükleyerek bu belge yürürlüğe girer.

Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu Gizlilik Politikasının “Son güncelleme” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız. Güncellemelerden haberdar olmak için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Söz konusu revize edilmiş Gizlilik Politikasının yayınlandığı tarihten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz halinde, revize edilmiş herhangi bir Gizlilik Politikasındaki değişikliklerden haberdar olduğunuz, tabi olacağınız ve kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Bilgilerinizin Toplanması

Herhangi bir kişisel veya türev veri toplamıyoruz. Bu mobil uygulama, sunucunuzda kurulu olan Voodoo UC’ye doğrudan bağlıdır. Voodoo UC’yi SSL sertifikası ile kurmayı https protokolü ile ayarlar sayfasına Bitiş Noktası URL’sini girmeyi öneriyoruz.

Push Bildirimleri

Hesabınızla veya uygulamanızla ilgili olarak size anlık bildirimler göndermeyi talep edebiliriz. Bu bildirimler, RPA senaryolarında süreç siparişiniz tarafından Voodoo UC’den gelir. Bu tür iletişimleri almaktan vazgeçmek isterseniz, cihazınızın ayarlarından bunları kapatabilirsiniz.

Document Version: 1.0