Hakkımızda

Kurucularımız İlkhan Bey ile Ahmet Bey, kurumlar için proje bazında, terzi işi diye tabir edilen özel yazılımlar üretirken, yıllar içerisinde kurumların ihtiyaçlarının bazı ortak noktaları olduğunu keşfettiler.

Kafa kafaya verip, sıkıcı test işlerini gerçekleştirecek bir robot yapan ikili bir süre sonra bu robotun sadece görsel test otomasyonu olmaktan öte, işletmelerin teknik olmayan iş birimlerinin de süreçlerini çözebilecek potansiyeli olduğunu fark ettiler.

OneZero Zeki Teknoloji şirketinin dümenini Robotik Süreç Otomasyonuna çeviren kurucularımız, ekibe Selin Hanım’ı da alarak iş dünyası ile sıcak iletişimi kurmaya ve çalışmalar yapmaya devam etmiştir.

Yerli ve Milli teknolojinin yaygınlaştırılarak dışa bağımlılığımızın azaltılmasını önemsiyoruz.  Misyonumuz, işletmelerin süreçlerini hızlandırarak performanslarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Bize yol gösteren temel değerlerimiz;

 • Doğru davran;

  Kimsenin görmeyeceği durumlarda, gri alanlarda bile her zaman etik kararlar alır, vicdanımız rahat ilerleriz.

 • Birlikte daha güçlü;

  Ekibimizde herkes birbirinden yetenekli, fakat en iyi işlerimizi hep takım çalışmasıyla gerçekleştiririz.

 • Yolculuktan keyif al;

  İşimiz bizim için önemli, fakat bizim de bir ailemiz, dinlenme ihtiyacımız, korumak istediğimiz bir iş ve hayat dengemiz var.

 • Büyük düşün,

  Asla yetinmeyiz, hep daha iyisini ararız. Müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için her zaman daha iyisini hedefleriz.