Hakkımızda - Voodoo RPA

Kurucularımız İlkhan Bey ile Ahmet Bey, kurumlar için proje bazında özel yazılımlar üretirken, yıllar içerisinde bu kurumların ihtiyaçlar bakımından bazı ortak noktaları olduğunu keşfettiler.

Birlikte çalışarak sıkıcı test işlerini gerçekleştiren bir yazılım robotu yapan ikili, bir süre sonra bu robotun yalnızca görsel test otomasyonu olmaktan öte, işletmelerin teknik olmayan iş birimlerinin süreçlerini çözebilecek potansiyele sahip olduğunu keşfetti.

Böylece OneZero Zeki Teknoloji şirketi olarak Robotik Süreç Otomasyonu teknolojisine yönelen kurucularımız, her geçen gün ekibe yeni katılan arkadaşlarla birlikte iş dünyası ile sıcak iletişim kurmaya ve çalışmalar yapmaya devam etmektedirler.

Yerli ve Milli teknolojinin yaygınlaştırılarak dışa bağımlılığımızın azaltılmasını önemsiyoruz.  Misyonumuz, işletmelerin süreçlerini hızlandırarak performanslarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Bize yol gösteren temel değerlerimiz;

 • Doğru davran;

  Kimsenin görmeyeceği durumlarda, gri alanlarda bile her zaman etik kararlar alır, vicdanımız rahat ilerleriz.

 • Birlikte daha güçlü;

  Ekibimizde herkes birbirinden yetenekli, fakat en iyi işlerimizi hep takım çalışmasıyla gerçekleştiririz.

 • Yolculuktan keyif al;

  İşimiz bizim için önemli, fakat bizim de bir ailemiz, dinlenme ihtiyacımız, korumak istediğimiz bir iş ve hayat dengemiz var.

 • Büyük düşün,

  Asla yetinmeyiz, hep daha iyisini ararız. Müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için her zaman daha iyisini hedefleriz.