VooDoo RPA, ekranınızdaki otomasyon.

Sayısallaştırma, Dijitalleştirme ve Dijital Dönüşüm

Artık her şirket mümkün olduğunca süreçlerini dijital ortamlara taşımak ve otomatikleştirmeye çalışıyor.

Her gün yenisi eklenen teknolojiler ile yeni teknolojilere entegre olamayan ama vazgeçilemeyecek kadar şirketin bir parçası olmuş emektar programlar arasında oluşan boşlukları dolduracak bir otomasyon sistemi gerekiyor.

Otomasyon serüveninizin başında da olsanız, dünya standartlarıyla yarışan bir şirket de olsanız, VooDoo sizinle her adımınızda yanınızda.

OLUŞTUR

Stüdyo

VooDoo Stüdyo, işinizi otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kolay kullanımlı arayüzü ile adımları tanımlayarak ve ekran kazıma yaparak kendi süreçlerinizi tasarlayabileceksiniz.

Stüdyo Plus

Bazen sadece otomatikleştirmekten daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. Otomasyonunuzun daha hızlı, daha güçlü ve uygun ölçekte olması gerekir. Ya da kendi çalışma sisteminize göre çalışsın isteyebilirsiniz. Bu nedenle VooDoo Studio Plus’ta Gömülü Geliştirme Ortamı (EDE) bulunur. Gömülü geliştirme ortamı ile platformdan ayrılmadan kod yazabileceksiniz.

Stüdyo ML

Daha fazla yapılandırılmamış veri, daha akıllı süreçlere ihtiyaç duyar, bu da makinenizin tamamlaması gereken görevi öğrenmesi gerektiği anlamına gelir. Studio ML ile, ML.net’i VooDoo RPA ile kullanabilirsiniz, bu da sizin önünüzü sonsuz imkanlara açar.

Akıllı Belge Sayısallaştırma

Yıllar yılı sakladığınız kağıt dökümanları dijital ortama aktarmanız gerekiyor. Hepsini taratmalı, içindekileri bilgileri veri olarak işleyebilecek hale getirmeniz gerekiyor. Fakat bir sorun var. Bütün dosyalarınızın düzgünce tarayıcıdan geçtiğine emin misiniz? Bazen saha ekibinizden perspektifi açılı, düşük çözünürlüklü, kırışık kağıtlarda dönküman fotoğrafları aldığınız oluyordur.

VooDoo Text in Wild teknolojisi ile bu belgeleri robotlarınıza çok rahat okutabileceksiniz.

Signature-Detection

İmza Tanıma

Hala ıslak imzalarımızı kullanıyoruz, değil mi? Ancak, büyük şirketler bunları nasıl işler? Tek tek, elle mi? Artık değil. VooDoo İmza Tespiti (SD) ile akıllı RPA kullanarak imzayla ilgili tüm görevleri otomatikleştirirler. Bu görevleri manuel olarak yapan, VooDoo RPA, imza algılama performansını merak eden herkes için: Burayı deneyin

VooDoo RPA yapay zeka ile yüz tanıma modülü

Yüz Tanıma

VooDoo RPA ile uyumlu çalışan yüz tanıma yapay zeka modülüyle tanışın. Yüz tanıma özelliklerini otomasyon iş akışlarınıza zahmetsizce entegre etmenize olanak tanıyan bu yenilikçi modülle gelişmiş yüz tanıma teknolojisinin gücünü açığa çıkarın. Modül, bireyleri zahmetsizce tanımlayıp doğruladığında, kolaylaştırılmış süreçler, kişiselleştirilmiş etkileşimler ve güçlü kimlik doğrulama için sayısız olasılık açarken, artırılmış verimliliği ve gelişmiş güvenliği deneyimleyin. Yüksek doğruluğu ve gerçek zamanlı performansıyla bu yüz tanıma yapay zeka modülü, VooDoo RPA deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyarak görevleri otomatikleştirmenizi ve güvenle veriye dayalı kararlar vermenizi sağlar.

OPTS

VooDoo RPA’nın mükemmel görüntü tanıma motorları, hareket halindeki herhangi bir taşıtın plakasını okuyabilir.

Kimlik Kartı Tanıma & Veri Alma

VooDoo RPA, mükemmel ekran kazıma yeteneklerine sahiptir. Ve tabii ki, bu, kimlik kartları da dahil olmak üzere, metin içeren herhangi bir resmi okuyabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, görüntünün bir kimlik kartı olduğu bilgisi ile, algoritma veri çıkarırken daha hızlıdır, çünkü artık ne arayacağını bilir.

ÇALIŞTIR

Hibrit Robotlar

Katılımlı ve katılımsız robotlar için neden ayrı ödeme yapıyorsunuz ki? VooDoo Robotları tek bir lisansla her ikisini de yapabilir. İşleri karmaşıklaştırmaya gerek yok.

Connect

VooDoo Connect, Google Play veya App Store’dan indirebileceğiniz bir uygulamadır. Katılımlı süreçler için VooDoo’ya cep telefonunuzdan bağlamanızı sağlar. VooDoo Connect size bir bildirim gönderir ve hızlı girişinizle zahmetsizce çalışmaya devam eder.

YÖNET

Bütünleşik Konsol

Robot tarlanızı merkezi olarak kurun, çalıştırın ve yönetin. Buradaki gösterge panosu ve menüyü her gün kullanacaksınız. Geçmişe yönelik detaylı ve ekran görüntülü loglarla, nerede hata yaptığınızı hızlıca tesbit etmeye saatlerinizi harcamayın.

Ekran

Robot ekranınızı izleyin, robotları uzaktan durdurup çalıştırın ve robotun bulunduğu ortamda açık olan ekranları kapatın.

Cron

Robot tarlanızı programlarken istediğiniz zaman varyasyonunu kullanabilmenizi sağlar.

İstatistik

Süreçlerinizin veya robotunuzun kaç saat çalıştığını detaylı olarak analiz edin. Rapor hazırlamak için robotların performans verilerini özetlemek için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yok. Sistem sizin için otomatik olarak yapar.

Bildirim Merkezi

E-posta bildirimlerini istediğiniz şekilde yönetin. Robota, iş tamamlandığında veya herhangi bir nedenle engellendiğinde size haber vermesini söyleyin.

Süreç Tasarım Dökümanı

Proses tasarım belgesi ile proje akış çizelgeleriniz için ayrı belgelere ihtiyacınız yok. İşlemi tamamladıktan sonra işlemi buraya aktarmanız yeterli. Tüm sürümlerinizi görebileceksiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Her kullanıcının yetkisini buradan yönetebilirsiniz. Oldukça esnektir. Yetkilileri robotlara, kullanıcılara, kuruluşlara veya departmanlara göre bölebilirsiniz. Ayrılmış birimler birbirlerinin çalışmalarını göremezler.

Ad-Hoc Form Tasarımcısı

Katılımlı süreçleriniz için özel formlar oluşturmanıza olanak sağlar. Bu formlar aracılığıyla robotlara manuel olarak değişken veriler gönderebilirsiniz.

Sağlık Merkezi

Robotların da bakıma ihtiyacı var. Sağlık merkezi ile robotların kullandığı kaynakları görebilir, depolama ve RAM koşullarını izleyebilirsiniz. Kullanıcı IP numaralarını bile görebilirsiniz.

Belirli koşullar yerine getirildiğinde robotun sağlığı hakkında sizi bilgilendirmek için bildirim merkezi ile birlikte çalışır.

Kendi otomasyonunuzu oluşturun, çalıştırın ve yönetin.