Robotik Süreç Otomasyonu - Voodoo RPA

Robotik Süreç Otomasyonu

Zaman kazanın - 80%
İş Kalitesini Artırın - 75%
Operasyon Maliyetini Azaltın - 90%

Voodoo Akıllı Robotik Süreç Otomasyonu, kurumsal düzeyde ve sıfır kodlu bir uygulamadır. Bunun yanında, geliştiriciler ve yöneticiler için gelişmiş yeteneklere sahiptir.

Akıllı Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), kuruluşların, tıpkı bir insanın sistemler ve uygulamalar arasında yaptığı gibi yüksek hacimli, tekrarlanabilir görevleri otomatikleştirmesine olanak tanır. Robotik süreç otomasyonunun temel amacı, insanlar tarafından gerçekleştirilen tekrarlayan ve sıkıcı büro işlerini sanal bir işgücü ile değiştirmektir. Voodoo RPA, elle çalıştırılan, tekrarlanan ve normatif süreçlerin hızlı otomasyonunu sağlar ve farklı iş kollarında milyonlarca farklı senaryoda kullanılabilir.

Katılımlı ve Katılımsız Modlar

Katılımlı Mod

Tekrarlayan görevleri hızlandırmak içib Voodoo RPA, çalışanlarla eş zamanlı olarak çalıştırılabilir. Voodoo, ekibin bir üyesi gibi çalışanlarla birlikte aynı proje üzerinde ya da departmanlarla iletişimde çalışabilir. Aynı zamanda Voodoo görevleri çalışanlar tarafından tetiklenebilir.

Katılımsız Mod

Voodoo RPA, çalışanların dokunmasına gerek kalmadan kuruluşun fiziksel veya sanal sunucularında çalışır. Robotlar kendi kendine başlayacak şekilde programlanabilir veya Voodoo Unified Console’dan (UC) komuta edilebilir. Ayrıca, diğer iş uygulamaları tarafından veya koşullar sağlandığında tetiklenebilirler.

'Akıllı' RPA nedir?

Robotik süreç otomasyonu kurumsal şirketlerin dijital dönüşüm sürecinde önemli bir yere sahiptir. Dijital dönüşüm yolculuğunda şirketler bir çok zorlukla karşılaşırlar. Bu zorluklardan bazılarının çözümü için yapay zeka gerekmektedir. Voodoo RPA görüntü işleme, makine öğrenmesi ve doğal dil işleme özellikleri sayesinde yapılandırılmamış verileri işleyebilme ve gerçek zamanlı tahmine dayalı kararlar almasını sağlayan bilişsel yeteneklere sahiptir.

Voodoo Robotik Süreç Otomasyonunun Temel Özellikleri

Voodoo RPA kolay kurulumludur ve istilacı olmayan, kodlarınıza entegre etmeniz gerekmeyen bir teknolojidir. Voodoo Robotları işletme ve IT gereksinimlerinizle yüksek derecede uyumlu olduğundan ekibinizin değerli bir üyesi olarak çalışacaktır.

null

Düşük Risk

Halihazırda kullandığınız sistemlerle birlikte, ekranda çalışanlarınızın çalıştığı şekilde çalışır.

null

Ölçeklenebilir

Kurumsal ihtiyaçlarınıza ya da sezonunuza göre robot sayınızı artırıp azaltabilirsiniz.

null

Veri Güvenliği

Kullanıcı bilgileri ve hassas bilgiler şifrelenerek saklanır. Kapsamlı raporlama ve ekran kaydı ile denetlenebilirliği yüksektir.

null

Güvenilirlik

7/24 çalışır, hataları azaltır ve doğru sonuca ulaştırır.

null

Üretkenlik

Bırakın sıkıcı ve tekrarlanan işleri robotlar yapsın. Çalışanlarınızın daha önemli işlere zamanı kalsın.

null

Yatırım Getirisi

Maliyetinizi düşürüp veriminizi artırarrak yatırım getirinizi maksimuma çıkarın.

VooDoo RPA çözümü sayesinde ek geliştirmeler

  • Voodoo OCR aracı sayesinde Tesseract, MODI, TOCR ve LeadTools gibi diğer OCR araçlarıyla entegre çalışabilirsiniz.
  • Voodoo içerisinde bulunan teknolojilerden bazıları, imza tanıma ve doğrulama, belge sınıflandırma, plaka tanıma, duygu analizi, belge düzen analizi ve veri çekme
  • Diğer diller için Unicode desteği
  • Web ve mobil konsollar
  • Rest API desteği