Bütünleşik Konsol Genel Bakış - Voodoo RPA

by onezero
3 sene ago
1088 Views

İçindekiler Tablosu


Voodoo Bütünleşik Konsol

Bütünleşik Konsol Nedir?

Voodoo Bütünleşik konsol veya Voodoo Orchestrator, kuruluşlara robotu tek bir noktadan yönetme, izleme ve denetleme yetkisi veren bir uygulamadır.

Bütünleşik Konsol web tabanlı bir uygulamadır. Bu, Windows veya Linux işletim sistemlerine dağıtılabilir. Bu uygulama normalde kurulum paketiyle birlikte gelir. Ve birkaç tıklamayla Voodoo Orchestrator ortamınız hazır. Voodoo Bütünleşik konsol’un birçok değerli özelliği vardır ve bunlardan bazıları şunlardır:

  • Operasyon Panosu: Gerçek zamanlı olarak robotların aktivitelerini görebilir, günlük katıldıkları, katılımsız ve planlanmış görevleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca robotun performansını analiz edin.
  • Bot Kutusu: Tüm robotlar tek bir yerden izlenebilir. Aktif olarak işleme planlarını ve adımlarını, robotun kullanımını, disk kapasitesi vb. gibi robotun istasyon bilgilerini görebilirsiniz.
  • Gelişmiş Bildirim: Planın ne zaman başladığı, tamamlandığı veya tamamlanmadığı gibi istasyon ekran görüntüleriyle tüm robot faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Granülar Yetkilendirme: Tüm planlar organizasyon şeması altında izole edilebilir ve robotlarla ilişkilendirilebilir. Ayrıca her profil hakkı modül ve metot derinliği ile tanımlanabilir
  • Giriş Formu Tasarımı: Planlanmış veya kullanıcı tarafından tetiklenen planlar için, bu verileri robotun gerçekleştirdiği sürece iletmek için bir giriş formu tasarlayabilirsiniz. Böylece bu verileri senaryolarınızda yani iş süreçlerinde kullanabilirsiniz. Bu, Voodoo Orchestrator’daki bir sürükle ve bırak form tasarımcısıdır ve planlarla ilgili olabilir.
Voodoo Orchestrator - Unified Console 1

Voodoo Orchestrator – Bütünleşik Konsol 1

Voodoo Orchestrator - Unified Console 2

Voodoo Orchestrator – Bütünleşik Konsol 2