Ödüllü VooDoo RPA Challenge Başlıyor!

by Burak Koçak
7 ay ago
226 Views

Robotik Süreç Otomasyonu teknolojisinin önemi giderek artarken, Türkiye’nin öncü RPA araçlarından biri olan VooDoo RPA ile sizleri harika bir fırsat bekliyor.

VooDoo RPA Challenge etkinlikleriyle, temel seviyeden ileri seviyeye kadar çeşitli challenge etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinlikler boyunca ücretsiz eğitimlerle VooDoo RPA platformu hakkında bilgi sahibi olabilir, istenen süreçleri tasarlayarak çeşitli ödüller kazanma şansı elde edebilir ve profesyonel bir RPA Developer olma yolunda adımlar atabilirsiniz.

Etkinlik sonunda edineceğiniz deneyimle sadece gündelik işlerinizi otomatize etmekle kalmayacak, aynı zamanda RPA Developer alanında iş bulma şansınızı artıracaksınız!

VooDoo RPA Challenge Katılım Detayları

Kimler Katılabilir?

Bu etkinlik, RPA teknolojisine ilgi duyan herkese açıktır. RPA konusunda deneyimli profesyonellerden, henüz bu alanda adım atmamış ama öğrenmeye istekli yeni başlayanlara kadar herkes katılabilir.

Başvurular: 11 Mart – 11 Nisan

VooDoo RPA Temel Seviye Challenge etkinliğine 11 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim:

VooDoo Academy üzerinden  temel seviyeden ileri seviyeye kadar eğitim serilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde erişerek bu challenge için gerekli olan tüm yetkinlikleri edinebilirsiniz. Bu etkinlik için sadece “Basic Course” eğitimini tamamlamanız yeterli olacaktır.

Bu eğitim, RPA dünyasına adım atmanızı ve etkinliği başarılı bir şekilde tamamlamanız için gereken her şeyi içeriyor.

Buraya tıklayarak VooDoo Academy‘ye ücretsiz bir şekilde kayıt olarak eğitiminize başlayabilirsiniz.

Geliştirme Süreci:

Tüm katılımcılar 11 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında istenilen süreci geliştirebilir ve bu tarihler içerisinde geliştirdiği sürecin videosunu YouTube’a yükleyerek linkini VooDoo Discuss’da bulunan “Challenge” başlığı içerisinde paylaşmaları gerekmektedir.

Ödüller

Yarışmayı başarıyla tamamlayan

  • Üç katılımcı, 1.000 TL değerinde Mavi Giyim hediye kartı ve VooDoo RPA Temel Seviye sertifikası kazanacak.
  • Yarışmayı tamamlasa da Mavi Giyim hediye çeki kazanamayan katılımcılar, VooDoo RPA Temel Seviye sertifikası alma hakkını ücretsiz bir şekilde elde edecekler.

İŞTE GELİŞTİRMENİZİ İSTEDİĞİMİZ SÜREÇ

Sizden istediğimiz süreç ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki PDF dosyasını indirerek ulaşabilirsiniz.

İndirmek için buraya tıklayın.

Tüm bu süreçte VooDoo Dicuss üzerinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Bu heyecan verici fırsatı kaçırmayın!