Ödüllü VooDoo RPA Challenge Başlıyor!

by Burak Koçak
3 ay ago
56 Views

Robotik Süreç Otomasyonu teknolojisinin önemi giderek artarken, Türkiye’nin öncü RPA araçlarından biri olan VooDoo RPA ile sizleri harika bir fırsat bekliyor.

VooDoo RPA Challenge etkinlikleriyle, temel seviyeden ileri seviyeye kadar çeşitli challengelar düzenleyeceğiz. Bu etkinlikler boyunca ücretsiz eğitimlerle VooDoo RPA platformu hakkında bilgi sahibi olabilir, istenen süreçleri tasarlayarak çeşitli ödüller kazanma şansı elde edebilir ve profesyonel bir RPA Developer olma yolunda adımlar atabilirsiniz.

Etkinlik sonunda edineceğiniz deneyimle sadece gündelik işlerinizi otomatize etmekle kalmayacak, aynı zamanda RPA Developer alanında iş bulma şansınızı artıracaksınız.

VooDoo RPA Challenge Katılım Detayları

Kimler Katılabilir?

Bu etkinlik, RPA teknolojisine ilgi duyan herkese açıktır. RPA konusunda deneyimli profesyonellerden, henüz bu alanda adım atmamış ama öğrenmeye istekli yeni başlayanlara kadar herkes katılabilir.

Başvurular: 29 Kasım – 10 Aralık

VooDoo RPA Temel Seviye Challenge etkinliğine 29 Kasım – 10 Aralık saat 23.59’a kadar başvurabilirsiniz. Başvuru sonucu uygun görülen adaylar mail yolu ile bilgilendirilecektir.

Ücretsiz Eğitim:

Başvurusu kabul edilen herkes, 13 Aralık’ta VooDoo RPA’nın temel seviye eğitimine ücretsiz erişim kazanacak. Bu eğitim, RPA dünyasına adım atmanızı ve challenge’ı başarılı bir şekilde tamamlamanız için gereken her şeyi içeriyor.

Geliştirme Süreci:

20 Aralık‘ta katılımcılara, süreç ve geliştirme adımlarını içeren detaylı bir mail göndereceğiz. Süreç teslim tarihi ve şartları gibi birçok detay bu mailde belirtiliyor olacak.

Ödüller

Yarışmayı tüm gereksinimleriyle birlikte başarıyla tamamlayan

  • Üç katılımcı, 750 TL değerinde Mavi Giyim hediye kartı ve VooDoo RPA Developer sertifikası kazanacak.
  • Yarışmayı tamamlasa da Mavi Giyim hediye çeki kazanamayan katılımcılar, VooDoo RPA Developer sertifikası alma hakkını ücretsiz bir şekilde elde edecekler.

Tüm bu süreçte Discord sunucumuzdan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://forms.gle/nGMcaVBBh3Je53g78

Bu heyecan verici fırsatı kaçırmayın!